Workshop fermenteren
€199,00 incl.btw
Marta & Joanna nemen je mee in de fascinerende wereld van groenten fermenteren. Tijdens deze workshop leer je de basistechnieken van melkzuurfermentatie. We leggen stap voor stap alles uit en laten het zien op onze eigen, unieke Klejman-manier. Samen gaan we aan de slag, zodat jij het direct in de praktijk kunt brengen. Ons doel is om jou het zelfvertrouwen te geven om veilig groenten te fermenteren en thuis meteen aan de slag te gaan.
De workshop vindt plaats op een gezellige locatie. We beginnen om 12 uur en starten met een smakelijk lunchbuffet aangevuld met onze eigen Klejman-gefermenteerde groenten.
Na de lunch gaan we praktisch aan de slag om zelf gefermenteerde groenten te maken. We delen al onze kennis over fermentatie en probiotica, geven je de beste tips & tricks en besteden veel aandacht aan veiligheid. Aan het einde van de dag neem je je zelfgemaakte kimchi en probiotische tomatenbommetjes mee naar huis, samen met een beginnerskit voor het maken van je eigen kokosyoghurt.
Daarnaast demonstreren we hoe je je eigen kokosyoghurt maakt, een gezonde gefermenteerde bron van melkzuurbacteriën. Je krijgt ook alle ingrediënten mee om thuis je eigen yoghurt te bereiden.
Gedurende de workshop kun je een kijkje nemen in onze pop-up winkeltje met alle Fermentista Klejman-producten. De workshop duurt tot 16 uur. Na afloop ontvang je via e-mail ons e-book met daarin alle uitleg over het fermenteren, inclusief alle recepten die we samen hebben gemaakt.
Waar en wanneer?
👉 Workshop in Leuven – Zaterdag 7 maart 2026 – De exacte locatie wordt nog meegedeeld
👉 Workshop in Gent – Zaterdag 30 mei 2026 – Odeveld in Zaffelare (Lochristi)
👉 Workshop in Antwerpen – Zaterdag 20 juni 2026 – WOLF Felix Pakhuis
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.